Przejdź do treści
14°CPowietrze: dobre Nysa Łużycka: 28 cm rośnie wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:20 · zachód 18:13
reklama

Zawisza Bydgoszcz

II liga, sezon 2026/2027: 8. miejsce na 18, 16 pkt, bramki 17:14

Sezon: 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Carina Gubin pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze PWWWWRRRPP

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1946
Kraj
Polska
Stadion
Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Adres
ul. Gdańska 163, Bydgoszcz
Pojemność
20 247 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Adrian Stawski Adrian Stawskiod 08.2025

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze7411
Zwycięstwa314
Remisy224
Porażki213
Bramki zdobyte9817
Bramki stracone6814
Średnio zdobytych na mecz1,32,01,5
Średnio straconych na mecz0,92,01,3
Czyste konta202
Mecze bez strzelonego gola213
Najwyższa wygrana u siebie
4:1
Najwyższa wygrana na wyjeździe
1:4
Najwyższa porażka u siebie
1:2
Najwyższa porażka na wyjeździe
3:0
Najdłuższa seria zwycięstw
4 mecze
Najdłuższa seria remisów
3 mecze
Najdłuższa seria porażek
1 mecz
Rzuty karne wykorzystane
2 z 2

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
11.10.2026 11 Zawisza Bydgoszcz 0:1 Znicz PruszkówD. Barnowski 69'
04.10.2026 10 Zawisza BydgoszczS. Golak 57' 1:2 Olimpia GrudziądzH. Jasiak 7'; D. Jastrzembski 40'
18.09.2026 9 Zawisza Bydgoszcz 0:0 Górnik Łęczna
12.09.2026 8 Hutnik KrakówOskar Kordykiewicz 33' 1:1 Zawisza BydgoszczJ. Juskiewicz 21'
04.09.2026 7 Stal Stalowa WolaJ. Jelen 20', 47', 59' 3:3 Zawisza BydgoszczS. Rak 42'; M. Staniak 63', 77'
29.08.2026 6 Zawisza BydgoszczM. Kona 36'; M. Stępień 49', 59'; F. Kozłowski 55' 4:1 Legia Warszawa IIB. Bicki 63'
22.08.2026 5 Avia ŚwidnikA. Remenyuk 17' 1:4 Zawisza BydgoszczM. Kona 24' (k.); S. Golak 57'; M. Stępień 78'; S. Rak 85'
16.08.2026 4 Zawisza BydgoszczM. Kona 6' (k.); F. Kozłowski 46' 2:1 Lechia Zielona GóraB. Rutkowski 68'
08.08.2026 3 Zawisza BydgoszczF. Kozłowski 20' 1:0 Resovia Rzeszów
02.08.2026 2 Rekord Bielsko-BiałaJ. Ciućka 52'; M. Tekieli 55'; Jakub Ryś 90' 3:0 Zawisza Bydgoszcz
25.07.2026 1 Zawisza BydgoszczM. Mas 90' 1:1 Sokół KleczewB. Zielinski 56'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1F. Kozłowski3
1M. Stępień31
1M. Kona32
4M. Staniak2
4S. Golak22
4S. Rak2
7J. Juskiewicz1
7M. Mas1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
Michał Oczkowski1220010
Kamil Krawczyk46170000
T. Wojciechowski46170000
Obrońcy
M. Dziarkowski2200010
S. Golak4262200
J. Juskiewicz13181020
Krystian Brzozowski15170000
K. Nowak23200000
M. Staniak24222020
Pomocnicy
R. Kanach6260030
Kacper Bogusiewicz8190010
M. Kona10293010
W. Szumilas21290320
B. Kusmierczyk27190120
M. Cywiński77290220
Ł. Szramowski99230000
Gabriel Pietruszkiewicz180000
Napastnicy
Mariusz Sławek3250000
F. Kozłowski9303010
S. Rak11222010
M. Stępień17233131
M. Strzyzewski22200000
M. Mas90241000
M. Kalitta240000

Skład zgłoszony do rozgrywek (24). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: II liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Znicz Pruszków 11 26 24:12
2 Tychy 71 11 23 17:6
3 Górnik Łęczna 11 20 21:13
4 Hutnik Kraków 11 18 18:14
5 Podhale Nowy Targ 11 18 22:20
6 Olimpia Grudziądz 11 18 14:16
7 Rekord Bielsko-Biała 11 17 16:12
8 Zawisza Bydgoszcz 11 16 17:14
9 Sandecja Nowy Sącz 11 16 15:12
10 Lechia Zielona Góra 11 15 20:18
11 Chojniczanka Chojnice 11 15 19:19
12 Avia Świdnik 11 14 14:17
13 Stal Stalowa Wola 11 13 19:23
14 Legia Warszawa II 10 12 20:17
15 Śląsk Wrocław II 10 9 17:20
16 Sokół Kleczew 11 8 12:25
17 Świt Skolwin 11 8 11:25
18 Resovia Rzeszów 11 4 7:20

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.